Serwis opon

Usługi związane z ogumieniem, stanowią główny trzon naszej działalności. Przez lata, wypracowaliśmy sobie wysokie standardy pracy i potrafimy się odnaleźć w każdej sytuacji. Służymy fachową radą w zakresie doboru optymalnych parametrów opon do Twojego samochodu, zajmujemy się ponadto montażem i sezonową wymianą.

Prowadzimy sprzedaż markowych artykułów w niewygórowanych cenach. W naszej ofercie, znajduje się bogaty wybór opon najbardziej renomowanych i sprawdzonych światowych marek, przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn przemysłowych. Dopasujemy je do Twoje sprzętu, a także do zasobności Twojego portfela. Nie proponujemy Ci tanich odpowiedników, bo zależy nam na najwyższej jakości. Wierzymy za to, że zawsze znajdzie się odpowiednia alternatywa. Nasz zespół zna się na rzeczy, ponadto cały czas się kształcimy, aby móc zaoferować Ci najbardziej optymalne rozwiązanie. Chcemy zagwarantować 100%-owe bezpieczeństwo na drodze Tobie i Twojej rodzinie. Dodatkowo, posiadamy w ofercie akcesoria motoryzacyjne, takie jak łańcuchy śnieżne, wycieraczki i szereg innych. Wszystkie nasze artykuły są zgodne z europejskimi normami i dopuszczone do użytku.

Oprócz sprzedaży, prowadzimy także serwis opon. Zajmujemy się naprawą, uszczelnianiem oraz montażem zakupionych opon. Jeśli zdecydujesz się na zakup, będziesz mógł skorzystać z dogodnej zniżki na usługę. Uzupełnimy poziom azotu oraz wyważymy koła na osi. Możesz się do nas zwrócić także z uszkodzoną felgą, dysponujemy specjalistycznym sprzętem do prostowania, a także do wykonywania komputerowej geometrii zawieszenia oraz do przeprowadzania testu drogowego.

Zapasowy komplet opon zimowych czy letnich, zajmuje sporo miejsca. Jeśli nie masz gdzie ich przechować, zrobimy to za Ciebie. Oferujemy profesjonalne magazynowanie w odpowiednich warunkach, za niewysoką cenę.

Jeśli znajdziesz się w tarapatach na drodze, zadzwoń do nas, także pomożemy. Nasz serwis mobilny dojedzie w miejsce wskazane przez klienta i na miejscu zajmie się uszkodzoną oponą.

Nasze motto – NIe ma złych opon są tylko żle dobrane..!!

Kraków
ul. Beskidzka 23a

tel. +48 12 414 31 40
tel. +48 12 265 16 70