Wymiana opon w Krakowie

Potrzebujesz opon? Nie wiesz jaki rodzaj bieżnika dobrać do swojego pojazdu? Zachodzisz w głowę który model i rozmiar opony był by dla twojego samochodu najodpowiedniejszy?

Dobrze trafiłeś! Wymiana opon Kraków jest do twojej dyspozycji. Nasza firma gromadzi szereg specjalistów z zakresu doradztwa oraz montażu ogumienia w samochodach osobowych, ciężarowych i dostawczych. Nie jest nam także obca wymiana i dobór opon w quadach. W ciągu całego roku firma Gumis świadczy usługi z zakresu obsługi sezonowej ogumienia oraz wszelkiego rodzaju napraw. Warto nadmienić że w ofercie mamy także badania geometrii zawieszenia, serwisowanie instalacji klimatyzujących oraz zabieg ozonowania.

W naszym sklepie znajduje się szeroka gama opon wszelkich modeli i rozmiarów oraz akumulatory do wszystkich typów pojazdów. Oferujemy także usługi z zakresu napraw felg stalowych i aluminiowych, diagnozy oraz serwisu mechaniki samochodowej.

Na terenie Krakowa nasza firma ma dwie placówki. W razie potrzeby, pracownicy mogą także dojechać do osoby pilnie potrzebującej pomocy. Gwarantujemy klientom bezpieczeństwo jazdy i komfort na najwyższym poziomie. Ludzie wchodzący w skład naszego zespołu to doświadczeni eksperci charakteryzujący się wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami. Nadrzędną zasadą firmy jest indywidualne podejście do każdego problemu i klienta. Dzięki temu możemy poszczycić się rzeszą osób zadowolonych z naszych usług, a zarazem korzystających z nich regularnie.

Umów się na wymianę opon:

Kraków
ul. Beskidzka 23a

tel. +48 12 414 31 40
tel. +48 12 265 16 70